Oferta

 

W ofercie naszych produktów znajdziesz setki rozwiązań – od klasycznych, poprzez eleganckie i wytworne, po oryginalny i innowacyjny design.

 

Odporność na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne - niskie i wysokie temperatury, promieniowanie, wilgoć i deszcz.

 

 

Bogata oferta cegieł i płytek klinkierowych w wielu tradycyjnych lub modernistycznych kolorach – klasyczna czerwień, stylowa szarość i grafit, arystokratyczny brąz czy ekstrawagancki niebieski. Wybierz klinkier w wersji gładkiej lub o chropowatej, ziarnistej strukturze. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również elewacje rustykalne, imitujące „cegłę starą” - pasujące do zabytkowych centrów miast i starówek.

 

Powiedź nam jaki charakter elewacji chcesz osiągnąć, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

 

Czym się zajmujemy ?

Wykonawstwo

Profesjonalny i doskonale uzupełniający się zespół fachowców. Gwarancja precyzji, wytrzymałości i nienagannego wyglądu elewacji na lata! Bogactwo stylistyki i kolorystki.

 

Cegły klinkierowe polskie i importowane, płytki klinkierowe, płytki licowe, cegły ręcznie formatowane oraz cegły klinkierowe kształtowe – pełna oferta właśnie u nas!

Nadzór

Pełnimy funkcję Kierownika Robót przy wszelkiego rodzaju realizacjach elewacji klinkierowych.

 

Podczas wizyt na budowie dopilnujemy zgodności wykonywania prac z projektem, wykonamy kontrolę jakości oraz dopilnujemy terminowej realizacji harmonogramu prac.

 

Doradztwo

Nie wiesz na jaka elewacja będzie najlepsza dla Twojego projektu?

 

W ramach doradztwa pomagamy w doborze materiałów oraz sposobie wykonania elewacji. Doradzamy jak przejść przez proces związany z budową oraz wykańczaniem obiektów.

 

 

 

 

80-299 Gdańsk, Seleny 55       

Telefon: +48 696 024 612

Telefon: +48 501 599 784

E-mail: biuro@brickhouse.pl